Івано-Франківська область на 80 % готова до опалювального періоду

 • До роботи в зимових умовах у житловому господарстві області підготували 3216 житлових будинків, у сфері теплоенергетики  – 695 котелень, 274,1км теплових мереж, замінили вісім котлів на котельнях місцевих рад.

  Про це під час онлайн-наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук поінформувала заступник начальника управління департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ольга Масляк, пише «Галицький кореспондент».

  Наголошувалося, що відповідно до розробленого плану заходів із підготовки до опалювального сезону, підприємства житлово-комунального господарства виконують усі зобов’язання щодо сталого проходження опалювального періоду. Управлінець зазначила, що загальний рівень оплати населенням за житлово-комунальні послуги складає 99,3 відсотки.

  Проблемним питанням на сьогодні залишається приєднання об’єктів споживання газу КП «Калуська енергетична компанія» до газорозподільчої системи за тимчасовою схемою до початку опалювального сезону у місті Калуш. Наразі там проводиться повірка газових лічильників. Опісля приєднання до газових мереж підприємство отримає можливість укладати договори на постачання блакитного палива.

  Також йшлося про перегляд тарифів на комунальні послуги для органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, обов’язковою складовою яких має стати інвестиційна програма.

 • Читайте також: У Верховинській громаді не вистачає грошей на опалення у чотирьох школах та дитсадку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!