“Івано-Франківська область входить до п’ятірки регіонів із найкращою епідситуацією”, – Ляшко

 • Івано-Франківська область з опівночі 10 квітня вийшла з “червоної зони”.

  Таке рішення 9 квітня прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко каже, що на Прикладі Прикарпаття можна впевнено сказати, що адаптивний карантин працює і здатний показувати результат.

  “Ще місяць тому епідситуація в регіоні була однією з найгірших по країні. Шквал критики отримували всі – і національний рівень, і обласна влада, і конкретні сфери бізнесу. Наразі Івано-Франківська область входить до п’ятірки регіонів із найкращою епідситуацією. Так, це довгий шлях – обмеження “червоного рівня” почали діяти в Івано-Франківській області із 22 лютого 2021 року”, – пояснив Ляшко.

  За його словами, стабілізація захворюваності в регіоні відбулася протягом двох тижнів з моменту посилення обмежень, ще через тиждень відбулася стабілізація кількості пацієнтів “ковідних” лікарень регіону. Як результат, впродовж місяця кількість нових госпіталізацій та кількість “ковідних” пацієнтів зменшилась вдвічі.

  Завантаженість “ковідних” ліжок з киснем в Івано-Франківській області за останній місяць зменшилася із 63% до поточних 38%. Коефіцієнт виявлення випадків за останній місяць зменшився із 25% до поточних 13%, що свідчить про встановлення контролю над поширенням захворюваності в регіоні.

 • До теми: Що дозволено: Прикарпаття вийшло з “червоної зони”

  “Ми виводимо Івано-Франківську область з “червоної зони”, – Степанов

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!