До Івано-Франківська приїхала Марина Порошенко (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 9 листопада, до Івано-Франківська приїхала дружина президента України Марина Порошенко.

  Метою її візиту стало питання інклюзії та впровадження інклюзивної освіти у закладах Івано-Франківщини. За словами Марини Порошенко, зараз в області функціонує 234 інклюзивні школи, в яких навчається 398 дітей з особливими потребами.

  “Інклюзивна освіта розвивається на всіх рівнях – дошкільному, шкільному, професійному та позашкільному. У вашій області працює 44 таких садочки, де навчається 57 “особливих” дітей. Ми бачимо розвиток – але ще є над чим працювати”, – сказала Марина Порошенко.

  Перша леді України приїхала в Івано-Франківську ЗОШ №1 з поглибленим вивченням англійської мови. Їй показали особливості роботи інклюзивних класів та пояснили, як педагоги працюють з дітьми. Директорка школи Любов Мурга розповіла, що діти з особливими потребами навчаються тут вже понад 10 років – ще з тих часів, коли ніхто й не знав слова “інклюзія”.

  “Любіть і поважайте українську мову. Адже нею промовляє дух незалежності нашого народу”, – сказала Марина Порошенко.

 • Також в ході візиту Марина Порошенко та голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписали меморандум про долучення Прикарпаття до всеукраїнського проекту “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”.

     

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!