Ізраїльські атаки на Сектор Гази вплинули на допомогу Заходу Україні, — посол Боднар

 • Посол зазначив, що зброя, яку планувалося надати Україні, була відправлена до Ізраїлю. 

  Ізраїльські атаки на Сектор Гази вплинули на допомогу Україні з боку західних країн і на сприйняття російсько-української війни. Про це заявив посол України в Туреччині Василь Боднар, передає “Суспільне” з посиланням на Анадолу.

  “Міжнародні ЗМІ звернули свою увагу на цей напрямок, тому є ті, хто вважає, що війна в Україні закінчилася”, — сказав він.

  Також внутрішньополітична динаміка в західних країнах є фактором, що впливає на надання допомоги. Серед таких факторів він назвав майбутні президентські вибори в США, позицію урядів Угорщини та Словаччини, а також блокування фермерами українських вантажівок на прикордонних пунктах у Польщі.

  Боднар зазначив, що Росія вважає, що воює із Заходом і НАТО, а не з Україною, і що на Заході спостерігається дискурс про те, що “допомогти Україні дешевше, ніж воювати самим собі”.

  Підкресливши, що Київ знає про існування різних ідей у ​​західних країнах щодо допомоги Україні, дипломат зазначив, що саме з цієї причини Україна почала нарощувати свої потужності з виробництва зброї.

 • Він наголосив на важливості того, щоб країна виробляла власну зброю. Та зазначив: “Україна має бути уроком для інших країн”.

  До теми: ООН: близько 40% українців потребуватимуть гуманітарної допомоги в 2024 році

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!