«Йдемо в мінус»: власники християнського кафе попросили допомоги в Марцінківа

 • Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську відбувся прийом юридичних осіб у міського голови Руслана Марцінківа. До мера прийшли власники християнського кафе, щоб порадитись, оскільки з бізнесом виникли проблеми.

  «Пропрацювали без ціни 107 днів. Але до нас ходили люди, які хотіли безплатно харчуватись. Тому ми мусили поставити ціни», – пояснив один із власників.

  Також за їхніми словами, приміщення, яке вони взяли в оренду – проблематичне.

  «Ми хочемо, щоб цей проект в місті існував. Але не знаємо, як далі рухатись: чи закритись, чи шукати якогось інвестора», – пояснили франківці.

  Так, за їхніми словами, кожного місяця вони виходять у мінус на 20-25 тисяч гривень.

  «Ви не аналізували, чому йдете в мінус? Сама ідея ж хороша», – запитав міський голова.

  Йому відповіли, що їхні слабкості – це погане місце розташування, проблемне приміщення та власне власники без досвіду, які не можуть правильно організувати роботу. Також прогадали франківці із цільовою аудиторією. Думали, що в кафе ходитимуть християни, але склалось навпаки.

  «Можливо треба проводити якісь заходи, зустрічі із видатними особистостями. Тоді християнам буде цікаво і вони приходитимуть до вас. Або можете переорієнтуватись на дітей. Наприклад, уроки християнські проводити. Тоді батьки їх будуть вести до вас», – порадив підприємцям директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

  Проте власники відповіли, що насправді у них невелике приміщення. Тому вони і звернуся до мера по якісь цікаві ідеї.

  «Нам тяжко якось допомогти. У них хороший задум, але це приватний бізнес. Можливо у нас з’явиться ідея для допомоги. Але гроші ми їм виділяти не можемо», – підсумував Руслан Марцінків.

  До теми: У Франківську для студентів-медиків відкриють кафе “Академка”, яке відоме в народі, як «Три трупи»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!