Уряд розширив перелік будівельних робіт, які можна проводити без дозволу

 • Вчора, 18 грудня, Кабінет міністрів прийняв постанову, яка розширила перелік нескладних будівельних робіт, що не потребують дозволів на їх проведення та введення в експлуатацію.

  Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе:

  “Раніше перенесення стін в своїй квартирі потрібно було узаконювати – отримувати дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України та чекати на його отримання 3-6 місяців. Тепер такі роботи не потребують цих документів. Але є уточнення. Можна робити перепланування квартири в багатоквартирному будинку без отримання відповідного дозволу, якщо, звичайно, немає втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування”, – повідомив Парцхаладзе.

  Як приклад він розповідає, що тепер можна робити перепланування або переоснащення (без втручання в огороджувальні та несучі конструкції) торговельних залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів, та інших об’єктів, що за класом наслідків належать до СС2 та СС3.

  Також, згідно з постановою, у перелік увійшли роботи з переобладнання та перепланування житлового будинку і житлового приміщення, а також нежитлового будинку, або споруди та приміщень в них (виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та інженерні системи загального користування), що відносяться до об’єктів за класами наслідків СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні) та СС3 (значні).

  Зверніть увагу: Батькові бійця полку “Азов” дуже потрібна допомога

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!