Уряд розширив перелік будівельних робіт, які можна проводити без дозволу

Вчора, 18 грудня, Кабінет міністрів прийняв постанову, яка розширила перелік нескладних будівельних робіт, що не потребують дозволів на їх проведення та введення в експлуатацію.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе:

“Раніше перенесення стін в своїй квартирі потрібно було узаконювати – отримувати дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України та чекати на його отримання 3-6 місяців. Тепер такі роботи не потребують цих документів. Але є уточнення. Можна робити перепланування квартири в багатоквартирному будинку без отримання відповідного дозволу, якщо, звичайно, немає втручання в несучі конструкції або інженерні системи загального користування”, – повідомив Парцхаладзе.

Як приклад він розповідає, що тепер можна робити перепланування або переоснащення (без втручання в огороджувальні та несучі конструкції) торговельних залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів, та інших об’єктів, що за класом наслідків належать до СС2 та СС3.

Також, згідно з постановою, у перелік увійшли роботи з переобладнання та перепланування житлового будинку і житлового приміщення, а також нежитлового будинку, або споруди та приміщень в них (виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та інженерні системи загального користування), що відносяться до об’єктів за класами наслідків СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні) та СС3 (значні).

Зверніть увагу: Батькові бійця полку “Азов” дуже потрібна допомога

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!