“Калуський легіон” став срібним призером чемпіонату України з хокею серед юнаків

• У Дніпрі 5 травня відбулися вирішальні поєдинки чемпіонату України серед юнаків 2005 року народження.

Команді ХК “Калуський легіон” не вистачило однієї шайби для здобуття першого місця, повідомляють в Івано-Франківській ОДЮСШ.

Так, між собою зустрілись дніпровське «Динамо» та «Калуський Легіон». Саме у протистоянні цих команд і мав визначитися новий володар золотих медалей національної першості у віковій категорії. Напередодні інші претенденти на титул – «Сокіл» та «Білий Барс» – обмінялися перемогами і втратили шанси на титул.

Перший поєдинок у Дніпрі завершився перемогою господарів 5:3. Тому в повторній зустрічі калуським спортсменам для виграшу золотих нагород потрібно було вигравати з різницею у щонайменше 3 шайби. У випадку поразки «Легіон» узагалі б залишився без медалей.

Перший період завершився без закинутих шайб. На початку другої 20-хвилинки Данило Шпак вивів господарів вперед. Проте «Легіон» зусиллями Лева Стасюка та Людвіга Лейдара забезпечив собі комфортну перевагу у дві шайби.

Утім досягти жаданої різниці в рахунку гостям так і не вдалося: Іларіон Купріянов та Максим Симоненко точними кидками встановили паритет на табло. Єдине, що вдалося підопічним Альберта Шафікова – це вирвати перемогу на останній хвилині матчу. Однак шайба Струтинського принесла Калушу лише срібні нагороди.

Бронзові нагороди дісталися хокеїстам ДЮСШ «Сокіл». А чемпіон попередніх чотирьох років – «Білий Барс» – фінішував на четвертому місці. П’яту позицію посіли хокеїсти столичної «Крижинки».

• Зазначимо, що за підсумками сезону в активі «Динамо» 43 очки за 15 перемог (2 з них в овертаймі) і 3 поразок. На рахунку «Калуського Легіону» також 43 пункти за 10 звитяг (1 із яких в овертаймі) і 4 поразок (2 з яких в овертаймі). Трійку лідерів замикає «Сокіл», що заробив за сезон 42 бали за 14 перемог і 4 поразки.

Нагадаємо, що в цьому розіграші чемпіонату України U-16 взяли участь 10 команд.

До теми: Калуські “орієнтувальники” стали призерами чемпіонату України