“Казати щось рано”, – поліція про розслідування масового отруєння собак у Франківську

Сьогодні, 20 жовтня, в Івано-Франківську під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа підняли питання про отруєння собак у місті.

Мер поцікавився у поліції, як триває розслідування справи.

Заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції Леонід Гончарук відповів, що правоохоронці продовжують працювати. Мовляв, вони були на нараді у заступника міського голови Миколи Вітенка, з того часу чекають доручення, які дали кіберполіції, опрацьовують кілька версій.

“Але конкретно зараз щось сказати ще рано”, – сказав Гончарук.

Марцінків сказав, що громадськість дуже турбується, чому розслідування йде так повільно, бо масове отруєння собак дуже збурило людей. Також мер запитав, яка допомога правоохоронцям потрібна від влади.

“Я запевняю, що розслідування проводиться, ніхто його не гальмує. Але на це потрібні певні часові рамки. Щоб отримати якусь інформацію, ми звертаємось із запитом, даються доручення, аби їх опрацювати потрібний час. Просто зараз треба трішки почекати, поки відповідні доручення виконаються. Є багато відеоматеріалу. Його треба оглянути, опрацювати і так далі. За день це зробити не можливо”, – сказав Гончарук.

Марцінків попросив поліцію пришвидшитись, адже громадськість турбується, що нічого не роблять. 

Нагадаємо, нещодавно франківець розповів, що після прогулянки біля озера його собака помер. Згодом стало відомо про масове отруєння собак по всьому місту. Гинули як домашні улюбленці, так і бездомні тварини. 

Прикарпатські поліцейські 11 жовтня розпочали пошук зловмисників, які в Івано-Франківську труять собак. А міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв винагороду за допомогу в пошуках цих осіб.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!