Комітет Європарламенту підтримав скасування переходу на літній та зимовий час

 • Сьогодні 4 березня, Комітет Європарламенту схвалив відмову від переведення годинників на літній та зимовий час в Євросоюзі з 2021 року, пише DW.

  За таке рішення віддали голоси 23 депутати, 11 проголосували проти, повідомляє агенція “dpa”.

  Європарламент має проголосувати за це питання найближчим часом. У сфері транспорту ще залишаються кілька неврегульованих питань щодо переведення годинників. Наступна зустріч міністрів транспорту країн ЄС з цього приводу запланована на червень. За рішення мають також проголосувати і країни-члени ЄС.

  “Нам потрібна довгострокова стратегія та загальноєвропейський гармонізований підхід, оскільки внутрішньому ринку і транспортному сектору потрібен деякий час, щоб пристосуватися до змін”, – заявив депутат від Соціал-демократичної партії Німеччини Ізмаіл Ертуґ (Ismail Ertug).

  Раніше Єврокомісія запропонувала відмовитися від переходу на літній та зимовий час вже з цього року. При цьому країни Євросоюзу мали б самостійно вирішувати, на якому часі – літньому чи зимовому – вони б хотіли залишатися надалі. Рекомендація Єврокомісії була ухвалена за результатами онлайн-голосування, проведеного в країнах ЄС минулого літа, згідно з яким 80 відсотків жителів ЄС віддали голоси за скасування переходу на зимовий та літній час.

  Читайте також: Посол розповів, якими реформами України розчаровані в ЄС

  Фото -ілюстративне.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!