Посол розповів, якими реформами України розчаровані в ЄС

  • Україна розчаровує Євросоюз недостатнім прогресом у виконанні Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у деяких сферах. Про це у понеділок під час конференції у Києві заявив посол ЄС Х’юг Мінгареллі, передає УНН:

    “Ми знаємо, що було зроблено в рамках структурних реформ – децентралізація, реформа судової системи, реформа державного управління, енергетичного сектору і т.п. За останні 5 років взагалі багато чого було зроблено попри важкі умови… Є і сфери, в яких прогрес був дуже обмеженим і стриманим: митниця, оподаткування, транспортна система, сфера інтелектуальної власності – у цих сферах ми були розчаровані. Ми розуміємо, чому в цих сферах неможливо зробити більше. Зараз, коли ми дивимося на причини, чому ми не можемо рухатись швидше, іноді ми бачимо недостатню організаційну спроможність або відсутність політичної волі”, – зазначив посол.

    З його слів, ЄС продовжить допомагати Україні імплементувати Угоду про асоціацію:

    “Ми маємо рухатися швидше і краще координувати наші зусилля, забезпечити кращу комунікацію з українськими громадянами, так само як уникати речей, які псують весь позитивний ефект від виконаної роботи”, – сказав він.

    Нагадаємо, Згідно з Угодою про асоціацію, Європейський Союз вимагає від України покращити умови для ведення малого і середнього бізнесу. Більше про це на прикладі Івано-Франківської області, читайте у матеріалі: Прикарпаття на шляху до ЄС: перші кроки зроблено

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!