Кожен десятий житель Прикарпаття вже перехворів на COVID-19

 • Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську відбулась нарада голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із представниками місцевої влади.

  Йшлося про стан проведення вакцинальної кампанії та епідеміологічну ситуацію в області.

  “Від початку пандемії у нашій області зареєстрували 129 357 випадків коронавірусу, це маййже 10% від населення області. 3157 людей померло. 26 закладів надають допомогу хворим на коронавірус, при цьому зайнятість ліжок зараз становить 46%. Наразі маємо понад 4000 хворих на коронавірус у цей час, з яких 86 – у реанімаціях”, – розповів Ігор Дмитренко, директор департаменту охорони здоров’я ОДА.

  Також за останню добу на Прикарпатті госпіталізували п’ятьох дітей, хворих на коронавірус. Всього за добу на коронавірус захворіли 159 прикарпатців.

  “Ми зараз на 15 місці за кількістю нових випадків коронавірусу в Україні, а також на 14 місці за смертністю від нього. Найбільше прикарпатців захворіло у листопаді минулого року. За 2021 рік захворіло 1497 медиків, а попереднього року – 2441, тобто ця цифра знизилася. Втім, сам перебіг хвороби став важчим, і відсоток летальних випадків зріс”, – додав Руслан Савчук, головний санітарний лікар Івано-Франківщини.

  Читайте також: Термін дії сертифікатів про вакцинацію скоротять до 9 місяців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!