Критична інфраструктура має працювати: у Франківську готуються до надзвичайних ситуацій на випадок війни

 • В Івано-Франківську відбулося засідання міської комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуації.

  На засіданні обговорювали засоби підготовки різних підприємств міста на випадок загострення військово-політичної ситуації в Україні, пише Галицький кореспондент.

  Зокрема, як пояснив міський голова Руслан Марцінків, на комісії заслухали керівників медичних закладів, комунальних структур та іншої критичної інфраструктури.

  “Нас цікавить, щоб працювала критична інфраструктура, щоб була електрика. Маємо знати, що робити у разі потреби, – відзначив мер. – Також доповідали комунальні підприємства щодо укриттів у житлових будинках, бомбосховищ, системи оповіщення, щодо життєдіяльності критичної інфраструктури та на випадок приїзду людей з інших регіонів до Івано-Франківська”.

  За його словами, в усіх медичних закладах є місця для укриття населення.

  “Критична інфраструктура має працювати. Це насамперед забезпечення електроенергією “Водоекотехпрому”, “Теплокомуенерго”, наших перевізників. Місто має жити і рухатись. У магазинах має бути достатня кількість продукції”, – додав заступник міського голови Руслан Гайда.

  За його словами, з бюджету міста виділили кошти на забезпечення резервного живлення та придбання додаткових медикаментів.

  Також у місті посилять охорону об’єктів та пам’ятників.

  Читайте також: Путін доручив ввести російські війська на окупований Донбас

  Тривожний рюкзак, аптечка та поводження з боєприпасами: франківців вчать, як діяти у випадку війни (фото)

  Марцінків розповів про системи оповіщення міста

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!