Louis Vuitton випускає книгу про Україну: ілюстрації робили у Карпатах (фото)

 • Fashion Eye — серія фотоальбомів Louis Vuitton, які модний дім випускає з 2016 року. Їхня мета — показати історію і характер міста, місця або країни через об’єктиви найцікавіших фотографів.

  До списку таких місць, як Сицилія, Французька Рив’єра, Балі, Сен-Тропе і Японія, які вже показано в серії Fashion Eye, тепер доєдналася й Україна. Про це інформує Vogue.ua.

  Її автори — найвідоміший у світі український фотодует Synchrodogs. У книзі представили фотопроєкт Slightly Altered, знятий у Карпатах, що розповідає про взаємозв’язок людини з природою, і про те, як вони неминуче змінюють одне одного.

  «Synchrodogs — дует Романа Новена й Тані Щеглової часто можна зустріти, коли вони досліджують українські Карпати на мотоциклі, — йдеться в книзі. — Серія Slightly Altered — результат кількох подорожей Карпатами. Вона пропонує свіжий погляд на інтимні стосунки між людьми й природою, а також міркує про її стрімкий шлях до катастрофи. За допомогою фотопейзажів, лендарту і через ню-світлину Synchrodogs засуджують вирубування лісів і звертають увагу на тяжке становище видів, що зникають. Це оригінальний погляд на довкілля, сповнений мрій і любові».

  Таня і Роман розповідають, що над проєктом працювали три роки. Вони кажуть, що в межах співпраці із серією Fashion Eye могли зняти проєкт не тільки про Україну, але їм було важливо, щоб «світлини мали безпосередній зв’язок з тим середовищем, у якому вони виросли й сформувалися, і зміни в якому спостерігали роками».

 • Книга виходить 8 жовтня. Придбати можна в крамницях Louis Vuitton, на сайті louisvuitton.com і на Amazon.

  Нагадаємо, фільм “Брати. Остання сповідь” вийшов онлайн гуцульською мовою.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!