“Мале Карпатське коло” включили до Великого Будівництва

 • Масштабний проєкт “Мале Карпатське коло” включили у президентську програму “Велике Будівництво” на 2021 рік.

  Її презентували вчора під час Всеукраїнському форуму «Україна 30. Інфраструктура єднає», інформують у Львівській ОДА.

  Реалізацію проєкту «Мале Карпатське коло» розпочали ще торік. Зокрема, за 200 млн грн, коштів державного дорожнього фонду, почали ремонтувати окремі ділянки автодоріг Славське-Хащованя, Славське-Вигода та Бориня-Боберка. Окрім того, запустили процес виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво нових доріг та реконструкцію інших.

  «Завдяки успішній реалізації “Малого Карпатського кола” ми отримаємо понад 20 кілометрів нових доріг європейського рівня та 170 кілометрів тих, які не ремонтувалися десятиліттями. З велодоріжками, сучасним освітленням, необхідною інфраструктурою та капітально відремонтованими мостами. Щобільше, завдяки цьому проєкту ми з’єднаємо найкоротшими шляхами найголовніші туристичні центри Карпат – Славське, Рожанку, Сколе та Плай на Львівщині, Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я на Закарпатті, а з Івано-Франківського боку – Вигоду, Вишків і Буковель. Цей проєкт може стати туристичним діамантом для Львівщини, збільшить потік туристів та привабить інвесторів», – зазначив голова Львівської ОДА Маким Козицький.

  На цей рік для продовження ремонтних робіт на автошляхах місцевого значення необхідно майже 700 мільйонів гривень, державного – 1,2 млрд гривень. Фінансовий ресурс з держбюджету дозволить виконати повний комплекс робіт на дорозі «Бориня – Боберка» та на дорозі «Славське – Хащованя» до межі Львівської області.

 • До теми: Прикарпатські громади можуть отримати до мільйона гривень на реалізацію проєктів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!