Маленькі прикарпатки перемогли у конкурсах краси

Днями відбулися конкурси краси «Міні-міс талант Прикарпаття 2017» та «Міні-міс топ-модель Прикарпаття 2017», в яких взяли участь юні красуні з Івано-Франківська, Калуша, Коломиї, Тлумача.

Дівчатка змагалися у трьох вікових категоріях. Головним критерієм оцінювання був конкурс талантів. Також дівчатка дефілювали у національних костюмах та бальних сукнях. Компетентне журі обрало трьох переможниць у своїй віковій категорії, пише на сайті МВК.

У молодшій – звання «Міні-міс талант Прикарпаття 2017» отримала 5-річна Лілія Максимів, учениця Школи розвитку сучасного мистецтва «Star Team» та модельного агентства «Ювента».

В середній категорії перемогу здобула 9-річна учениця «Star Team» Ксенія Шевченко, а у старшій – 12-річна Діана Сурмей з м.Калуша.

Першою віце Міні-міс талант Прикарпаття 2017 стала учениця школи розвитку сучасного мистецтва «Star Team» та Школи краси та модельного агентства «Ювента» Софія Гамуляк, другою віце-міні-міс талант Прикарпаття 2017 – учениця «Star Team» та «Ювента» Вікторія Усенко.

Першою віце-міні-міс Прикарпаття журі визнало Анастасію Шевченко.

Конкурс відбувався згідно ліцензії національного комітету Міні-міс України.

Нагадаємо, У Франківську обрали Міс Університету Нафти і Газу

1495799224_1 1495799257_2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!