Марцінків хоче дати 100 тисяч жінці, яка першою завагітніє після вакцинації

 • В Івано-Франківську преміюватимуть ту жінку, яка першою завагітніє після вакцинації проти коронавірусу.

  Таке доручення дав міський голова Руслан Марцінків, сьогодні, 7 вересня, на оперативній нараді, пише “Галицький кореспондент”.

  Голова розповів, що до нього звернулася жінка й поділилася, що не може вакцинуватись, оскільки переконана, що після щеплення проти коронавірусу не зможе завагітніти. 

  “Прийшла до мене і так мені сказала. Тому, ту, яка перша завагітніє після вакцинації – хочу преміювати. Я серйозно говорю, дамо 100 тисяч”, – говорить Руслан Марцінків.

  Марія Бойко начальниця Управління охорони здоров’я  розповіла, що справді існує такий міф, що вакцинація проти Covid-19 спричиняє безпліддя.

  “На жаль, ми з цим міфом стикаємося. До нас звертаються жінки, які хочуть народити й тому не вакцинуються. Але все добре, вакцина на це ніяк не впливає. Щодо премії, то не знаю як це відстежити, але якось будем це робити”, – говорить Марія Бойко.

 • Однак на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова зауважив, що таки пожартував. Він наголошує, що є багато міфів щодо вакцинації і їх потрібно руйнувати.

  “Дав на оперативній нараді протокольне доручення керуючому справами Ігореві Шевчуку спостерігати чи в секретаря міської ради Віктора Синишина не виростуть роги й копита. Бо читав в інтернеті, що від вакцинації виростають. Тільки не ясно чи від першої вакцини, чи від другої? Він публічно вакцинувався на минулому засіданні виконавчого комітету. А тепер народ хвилюється, в коментарях питають чи все добре. Тому даю таке доручення. А ще – дам премію 100 тисяч тому, хто всупереч різним поширеним слухам завагітніє після вакцинації. Жартую звісно, але у сказаному смішного мало. Бо все це – це ті міфи, які ширяться в мережах про страхи вакцинації”, – йдеться в дописі.

  Нагадаємо, франківцям розповіли, як отримати 100 гривень на “Галку” за щеплення COVID-19

  фото ілюстративне

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!