Марцінків не знає, чи можна працювати промисловим ринкам на вихідних

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків не підтримує введення карантину вихідного дня. Він вважає цю постанову Кабінету Міністрів д*більною і каже, що у ній не зрозуміло, як мають працювати ринки. 

  Про це мер повідомив під час ефіру на своїй сторінці у соціальній мережі.

  “У ній багато всього прописано. Але питання, чи можуть працювати промислові ринки? Відверто скажу, не знаю. У постанові ні одного слова про це не говориться. Нехай читають це юристи. Наші юристи читали і на 100% відповідь сказати не можуть. А як мають реагувати правоохоронні чи інші органи? Однозначної відповіді по промислових ринках на сьогодні я не можу сказати”, – зазначив Марцінків.

  Він додав, що є багато пунктів, де є більше питань, ніж відповідей. Мер зауважив, що місто буде допомагати бізнесу відстоювати свої права у судах, якщо будуть штрафи.

  “При прийнятті такої постанови Кабміну треба було радитись із органами місцевого самоврядування”, – наголосив Руслан Марцінків.

 • Нагадаємо, що раніше мер казав, що продуктові ринки Франківська будуть працювати в суботу та неділю. Мовляв, обмеження є на роботу ресторанів і ТРЦ.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!