Марцінків розповів, коли Франківськ зможе перейти на індивідуальне опалення

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, за скільки часу місто зможе перейти на індивідуальне опалення. 

  У прямому ефірі телерадіокомпанії “ВЕЖА” мешканці задали меру відповідне питання.  Руслан Марцінків на це відповів:

  “Відкрию таємницю – на найближчій сесії міської ради ми будемо обговорювати це. Також у мене буде заступник, який буде займатися переходом Франківська на індивідуальне опалення. Протягом моєї каденції за 5 років ми можемо перейти на індивідуальне опалення”, – розповів мер.

  Руслан Марцінків каже, що необхідно також спорудити невеличкі котельні, які будуть обслуговувати дитячі садочки, школи тощо.

  За його словами, цього року 120 будинків міста отримали дозвіл на відключення від централізованого опалення. Однак тільки 21 будинок здійснив повний перехід. Причина – серед технічних умов від газовиків мешканці отримують значні видатки. Це 250 – 300 тисяч гривень для прокладання нових газопроводів. 

 • “Пріоритетом на перший рік буде – район СТЕК. Найбільше проблем, які виникають при переході на індивідуальне опалення, з газовиками. Ми хочемо частково допомогти мешканцям саме у цих роботах”, – каже мер. 

  Нагадаємо, за пів року у Франківську 65 будинків отримали дозволи на відключення від центрального опалення.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!