Марцінків розповів, коли у Франківську розпочнеться опалювальний сезон

 • Цей опалювальний сезон може бути з певними проблемами, бо мережі зношені.

  Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент”. 

  За його словами, зараз перед мерією та містянами постали два питання.

  “Перше питання – щоб безболісно пройти опалювальний сезон. Ще 4-5 років тому були проблеми з мікрорайоном СТЕК, тепер, завдяки угоді, це трохи легше. Але вона завершується в кінці цього опалювального сезону, тому намагаємось за цей час максимально перейти на індивідуальне опалення і на невеликі котельні, щоб не залежати від приватника”, – пояснив Марцінків.

  Він додав, що цей опалювальний сезон може бути з певними проблемами, бо мережі зношені, але працюють над тим, щоб сезон почався вчасно – 1 листопада, бо так визначено в постанові Кабінету міністрів. Але якщо температурний режим буде меншим за 8 градусів протягом понад три дні, то опалювальний сезон розпочнуть раніше. Ще раніше він почнеться для лікувальних закладів, дитячих садочків тощо.

  Друге питання стосується того, щоб кожна родина розуміла, що треба готуватися до ймовірних ударів ворога по інфраструктурі.

 • “Краще б цього не було, але бачимо, що відбувається на сході країни та в центрі. На жаль, ми не застраховані від ударів по електропостачанню, об’єктах водо- та теплопостачання. Ймовірно на зиму збільшиться кількість ВПО. Прошу кожну родину підготуватись, бо ворог є підступний”, – каже Марцінків.

  Читайте також: Через ремонт у Франківську перекриють вулицю Чорновола

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!