Марцінків відправився у Підлужжя говорити про співпрацю

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відправився у село Підлужжя обговорити можливість об’єднання. Про це мер повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

“Вже за звичаєм, знайомство з громадою села Підлужжя почалось зі служби Божої в місцевому храмі. Дякую отцю Богдану за щиру молитву”, – пише Марцінків.

Також він додає, що після справ духовних вони балакали і про побутові питання. Мовляв, місто й село пов’язані географічно, проте є перспектива міцної економічної та соціальної співпраці.

“Івано-Франківськ може гарантувати якісні освітні, медичні та інші соціальні послуги. Зараз треба робити пішохідний місток від села в мікрорайон Каскад через річку, а також говорили про вивіз сміття.

Як не відбулися б прийдешні вироби, вважаю правильним укладати угоди про партнерство. Це ні до чого не зобов’язує і місто, і село, але в майбутньому можемо обдумувати об`єднання. Перед тим кожне село складе статут, де пропише усі права та обов`язки сторін, стратегію розвитку села”, – закінчує міський голова.

До теми: Прикарпаття співпрацюватиме з американською програмою USAID DOBRE

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!