Медикам Івано-Франківщини заборгували понад 40 мільйонів гривень

 • Сьогодні, 7 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

  Одним з питань, яке розглянули депутати, стало “Про стан виплати заробітної плати працівникам охорони здоров’я області”. Ганна Качур, заступниця директора департаменту фінансів ОДА, розповіла, що станом на 1 травня ця заборгованість на Прикарпатті складала 40 мільйонів 233 тисячі гривень. Поточна заборгованість при цьому складає 33 мільйони.

  За її словами, з перевиконання та вільних залишків бюджету, які є в наявності, лише кілька відсотків грошей було спрямовано на виплату боргів по зарплатах.

  Як стало відомо, в Івано-Франківську медикам боргують понад 5 мільйонів гривень, також є борги в кількох ОТГ та в Коломиї. А от в Городенківському, Калуському та Тисменицькому району боргів взагалі немає.

  “Ми вже два роки ставимо на розгляд комісії ті самі питання. Мені навіть доводиться ходити по судах, доводити, що ми не навмисно не платимо зарплату лікарям – а тому, що нам не дають цих грошей. Потрібно шукати шляхи виходу з цієї ситуації – бо в липні почнуться серйозні проблеми”, – сказав голова комісії Манолій Піцуряк.

  Микола Стовбан, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, додав, що до кінця року передбачається незабезпеченість зарплатного фонду на суму понад 130 мільйонів гривень.

 • Читайте також: На підприємствах Івано-Франківщини за рік загинуло 13 працівників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!