Менеджерці франківського каналу, яку підозрюють у хабарництві, обрали міру запобіжного заходу

 • Учора, 3 грудня, Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу щодо менеджерки франківського каналу “Суспільне. Карпати”.

  Нагадаємо, що викрили на хабарі менеджерку “Суспільного” 1 грудня. Тоді правоохоронці провели в її кабінеті обшук. Правоохоронці встановили, що менеджерка телекомпанії систематично вимагала від підлеглих працівників хабарі за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. Згодом телеканал заявив, що очікує на об’єктивне, всебічне та законне розслідування з боку правоохоронних органів і готовий сприяти слідству. 

  Суд встановив, що затриману 42-річну менеджерку філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», яка фактично займає посаду регіональної філії, підозрюють у вимаганні та отримані від своїх підлеглих неправомірної грошової вигоди.

  Із матеріалів справи стало відомо, що франківка, вимагала від своїх двох підлеглих повернути їй частину нарахованих їм премій, на що потерпілі вимушено змушені були погодитись.

  Після того, як підозрювана отримала від своїх підлеглих кошти, у розмірі якому вона вимагала попередньо, її затримали співробітники правоохоронних органів.

  У судовому засіданні сторона обвинувачення підтвердила наведені вище факти і просила суд застосувати, щодо підозрюваної міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру грошової застави.

  Суд вивчивши всі матеріали справи та ознайомившись із наданими доказами ухвалив застосувати щодо підозрюваної міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  Також підтримуючи клопотання сторони обвинувачення Івано-Франківський міський суд призначив їй альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави у розмірі сто сімдесят п’ять тисяч гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!