Мер Франківська анонсував запуск ще одного комунального маршруту

 • В Івано-Франківську планують запустити ще один комунальний маршрут. Про це міський голова Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

  “Забагато комунальних маршрутів не буває! Вже 11 березня чекаємо новенькі автобуси КП “Електроавтотранс” ІФ за маршрутом №55 “Крихівці-Пасічна (тролейбусне депо)”. І тим часом готуємось запускати вже четвертий комунальний маршрут”, – пише мер.

  Маршрут 49  “АС-4 – Набережна” запустять у березні-квітні. Він попередньо курсуватиме за таким сполученням:

  ➡️АС-4 – Тисменицька – Незалежності – Січових Стрільців – Пилипа Орлика – Володимира Великого – Південний бульвар – Бельведерська – Ленкавського – Кармелюка – Набережна

  ⬅️Набережна – Галицька – Дністровська – Василіянок – Гаркуші – Лепкого – Незалежності – Тисменицька – АС-4.

  “Багато було нарікань на цей напрямок, тому вибір наступного комунального маршруту став для міста доволі очевидним”, – закінчує Марцінків.

  До слова: За останні два роки івано-франківське КП «Електроавтотранс» поповнилося 19 тролейбусами і 18 автобусами. Проте це дрібниці порівняно з амбітними планами, адже передбачається, що уже через кілька років в Івано-Франківську буде 120 автобусів та 80 тролейбусів. Про те, що вдалося зробити, і плани на найближчі роки – у розмові з директором підприємства Віталієм Голутяком: “Такого низького тарифу уже ніде нема”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!