МФК «Прикарпаття» на виїзді перемогло тернопільську «Ниву»

• Івано-Франківська команда здобула дуже важливу перемогу у Тернополі, здолавши місцеву «Ниву» у західноукраїнському дербі.

Після флангового навісу від Семотюка капітан «Прикарпаття» Василь Цюцюра відкрив рахунок наприкінці першого тайму, забивши головою «гол у роздягальню» – 0:1, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на офіційну сторінку команди.

На 53-й хвилині активність гостей втілилася у другий забитий м’яч, коли Роман Барчук класно зіграв на випередження, перекинувши голкіпера з лінії штрафного майданчика – 0:2.

Цей успіх дозволив підопічним Олега Рипана піднятися одразу на 5 сходинок догори – наразі івано-франківці з 14-ма очками перебувають на сьомому місці у турнірній таблиці.