Сьогодні, 21 вересня, франківський МФК “Прикарпаття” провів виїзний матч з рівненським клубом “Верес”.
“Прикарпаття” вчетверте поспіль зіграло на виїзді. Цього разу у 3-му турі чемпіонату франківці гостювали у селищі Млинів, де на стадіоні “Колос” зійшлися з дебютантом Першої ліги – рівненським “Вересом”.
Гра закінчилась поразкою франківської команди з рахунком 0 – 3.
“Сумна поразка. Сьогоднішній матч команд “Верес” – “Прикарпаття” завершився з рахунком 3:0 на користь суперника. Віддані фанати, як завжди, вболівали за команду рідного краю на нашій фан-зоні. Віримо в команду та чекаємо перемог!”, – прокоментував матч міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Це був перший офіційний матч в новітній історії протистоянь цих команд. А у товариських поєдинках суперники зустрічались вже тричі.
Читайте також: Волошинович і Конкольняк стали гравцями МФК “Прикарпаття”
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/Bezymyannyj-1.png)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/09/120008060_3442364392453285_7476271767802318898_o-1230x820.jpg)