Мозаїка на стіні франківської багатоповерхівки увійшла до Книги рекордів України (фото)

 • В Івано-Франківську, в житловому районі «Княгинин», що споруджує БК «Спілка забудівників», на стіні однієї з багатоповерхівок зобразили унікальне мозаїчне панно, присвячене 30-річчю Незалежності України.

  Панно було внесено до Книги рекордів України відразу у двох категоріях «Розміри, мистецтво» та у категорії «Вперше». Сьогодні, 16 червня, на території комплексу відбулася фіксація рекорду.

  “Ми заслужили повагу і визнання потрапити у Книгу рекордів. Ще півроку тому це для мене було фантастикою. І дуже тішить, що ми досягли цього. Це свідчення сили нашого колективу, нашої спільної роботи. Ми пробували різні варіанти. І вийшли на сучасність і прославлення України, яка 30 років, не дивлячись на міжнародну політику, своєю працею доказує, що ми переможемо, що ми європейська держава”, – говорить голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

  Авторами та кураторами проєкту були франківські художники Сергій Григорян та Микола Джичка. Панно складається із мозаїчних листів, розміром 30 х 30 см. На кожному листі – 121 камінчик. В центрі композиції – дівчина-українка, що символізує молодість нашої держави, незламність, квітучість і процвітання. Такий стиль та у такому масштабі застосовується вперше за останні десятиріччя.

  “Попередньо ми провели експертизу, і дане мозаїчне панно у такому масштабі і стилі вперше представлене в Україні за останні десятиріччя. А це означає, що рекорд встановлено”, – розповіла представниця Книги рекордів України Юлія Бичай.

  Загальні розміри мозаїки 12 х 30,6 метрів.

  Нагадаємо, у минулому році будівельна компанія розпочала будівництво житлового району «Княгинин». Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 парко-місць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС2.

  Мешканці отримають не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут будуть спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок, найбільший у місті підземний паркінг та цілодобова система відеонагляду.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!