На Богородчанщині відкрили новозбудовану школу (фото)

 • Сьогодні, 2 вересня, офіційно відкрили новозбудовану загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у селі Раківець Богородачнського району.

  На відкриття завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови обласної ради Сергій Басараб.

  «Сьогодні раковецькі школярі розпочинають свій навчальний рік в новозбудованій сучасній школі. Школі, на яку вони так довго чекали, на яку чекали їхні батьки та вся громада. Дозвольте щиро привітати Вас з цією святковою подією. Надзвичайно приємно бачити сьогодні Вас щасливими, усміхненими, оскільки здійснилася Ваша мрія. Але шлях до неї був насправді нелегкий», – зауважила Марія Савка.

  Вісім років тому розпочалося будівництво школи та тривалий період часу вона була довгобудом. Тільки впродовж останніх  двох років знайшовся необхідний фінансовий ресурс, який дав можливість інтенсивними темпами завершити будівництво цієї школи.

  Також Марія Савка зазначила, що на будівництво було вкладено майже 50 млн гривень, зокрема, це кошти бюджетів усіх рівнів. Насамперед витрачено 40 мільйонів гривень з Державного бюджету, 8,8 млн грн – з обласного бюджету та 1 млн гривень — з районного бюджету.

  «Ця школа – це добрий приклад, коли зусиллями громади та влади усіх рівнів вдалося досягнути такого доброго результату. Мені сьогодні хочеться щиро подякувати громаді за її активну позицію, тим матерям, які стукали в усі двері та не зупинялися, які так чітко тримали на своєму громадському контролі будівництво цієї школи. Більше 230-ти раковецьких дітей сьогодні мають школу, яка побудована за сучасними вимогами», – наголосила перший заступник голови облдержадміністрації.

  Нагадаємо, що у серпні цього року голова облдержадміністрації Денис Шмигаль вивчив проблеми цього освітнього закладу та доручив до початку нового навчального року завершити ремонтні та будівельні роботи у Раковецькій ЗШ.

 • Нагадаємо, у Брошнів-Осаді відремонтували дитячий садочок.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!