На Долинщині відкрили новий дитсадок та спортивний майданчик

 • 13 вересня у селі Рахиня Долинського району голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук взяв участь в урочистому відкритті обладнаного приміщення для груп дошкільного виховання навчально-виховного комплексу та спортивного майданчика зі штучним покриттям. Цей захід відбувся за участі керівників структурних підрозділів ОДА, району та громади села.

  «Сьогодні ми виконуємо надзвичайну важливу місію – будуємо сучасні дитячі навчальні заклади. Адже наші діти – це наше майбутнє. Громада цього села має можливість навчати своїх дошкільнят у класах, обладнаних за найвищими європейськими стандартами», – наголосив, вітаючи присутніх, Олег Гончарук. – «Завдяки ефективній співпраці обласної, місцевої влади, ініціативності та наполегливості громади нам вдається досягати хороших результатів».

  Читайте також: Благодійники допомогли франківським дітям зі “складних сімей” отримати освіту

  У 2013 році, з метою відкриття двох груп для організації дошкільного виховання на 30 дітей, було розпочато реконструкцію цього закладу. За відповідний період було виконано роботи з перекриття даху, замінено внутрішню електромережу, проведено капітальний ремонт приміщення та утеплення фасаду, встановлено котельне обладнання, зовнішню і внутрішню тепломережу, облаштовано харчоблок, внутрішні санвузли, закуплено меблі, обладнання.

  Загалом, на це використано 1 млн. 403 тис. грн. з державного, обласного, районного та сільського бюджетів.

  Цього  дня малюки дарували гостям віршовані та пісенні вітання. Продовжили урочисту програму церемонія перерізання символічної стрічки та освячення дитячого закладу освіти і спортивного майданчика.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!