На Франківщині на три роки засудили чоловіка, який крав алкоголь та шоколадки

 • Івано-Франківський міський суд виніс вирок чоловікові, який скоїв декілька крадіжок з магазинів Івано-Франківська.

  Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на “Галичину”.

  У травні 2023 року обвинувачений скоїв три крадіжки з продуктових магазинів Івано-Франківська. Брав кондитерські вироби (шоколадки) та каву, які ховав під верхнім одягом, і виходив з магазину без оплати товару. В одному випадку разом з шоколадками виніс пляшку віскі. Загальна вартість вкраденого не перевищує 1,5 тис. гривень.

  “В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав, послідовно та в повній мірі підтвердив обставини вчиненого ним злочину відповідно до обставин, зазначених в обвинувальному акті. Зокрема, обвинувачений підтвердив, що 08.05.2023 року, 14.05.2023 року, та 24.05.2023 року, не маючи засобів до існування, будучи в скрутному матеріальному становищі, таємно викрадав товаро-матеріальні цінності, які в подальшому залишав для себе. На цей час обвинувачений бажає змінити своє життя та обіцяє більше не повертатись до злочинної діяльності. У вчиненому щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати”, – йдеться у вироку суду.

  Суд вирішив, що дії обвинуваченого слід кваліфікувати за ч.4 ст. 185 КК України, оскільки він вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжку) повторно, в умовах воєнного стану.

  Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 КК України, та призначив остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк три роки.

 • Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. Вирок може бути оскаржено до Івано-Франківського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Івано-Франківський міський суд.

  Читайте також: Прикарпатець з колонії керував масштабним збутом наркотиків (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!