На Франківщині планують спорудити житло для 500 переселенців

 • За підтримки міжнародних партнерів в Івано-Франківській області розглядають можливість спорудження житла для 500 переселенців.

  Наразі в області вже облаштовується все більше шелтерів для проживання внутрішньо переміщених людей, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Івано-Франківської ОВА.

  Згідно з інформацією, під час зустрічі очільниці області Світлани Онищук з представниками міжнародної організації Move Ukraine, домовилися про старт спорудження на Прикарпатті прихистку на 500 місць. 

  “Також благодійники розповіли про цікаву американсько-українську програму, яку започаткували американські учні, які хочуть тісно комунікувати з українськими однолітками. На знак цього вони розробили футболки у патріотичних синьо-жовтих кольорах, де зображені два символи, один з яких створений американцями, а інший – українцями”, – йдеться в дописі.

  Додамо, що нещодавно в Калуші за підтримки міжнародної організації “Move Ukraine” відкрили прихисток для переселенців. Відтепер там проживають 45 людей із соціально незахищених верств населення, котрі прибули із зони проведення активних бойових дій. 

 • Читайте також: На Прикарпатті запрацюють мобільні бригади для підтримки переселенців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!