На Івано-Франківщині ремонтують автодорогу до Тернополя

 • У рамках програми «Велике будівництво» продовжується капітальний ремонт об’їзної Тисмениці, км 4+657 – 11+189 дороги Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль. На цій ділянці влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону.

  Проектом передбачено влаштування верхнього шару модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону, зміцнення узбіч, влаштування водовідвідних каналів, очищення русла річки Ворона та потічків на перетині з дорогою, ремонт 11-ти залізобетонних труб та чотирьох штучних споруд. Проїзна частина мосту через річку Ворона забетонована на одній частині. Триває бетонування другої частини.

  Триває і поточний середній ремонт дороги Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль на км 0+000 – км 4+657 та км 11+189 – км 33+811.

  Верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону влаштовано в селах Клубівці, Олешів та Антонівка. На цих ділянках нанесено горизонтальну дорожню розмітку. У селі Клубівці дорожники влаштовують тротуари.

  У селі Нижнів триває підготовка до нанесення вирівнювального шару крупнозернистого асфальтобетону, а також ремонтують п’ять мостів. Триває армування перехідних плит, влаштування гідроізоляції, бетонування плити прогонової будови.

  Від межі з Тернопільською областю в селі Діброва до мосту через Дністер влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону. У рамках поточного середнього ремонту оновлено чотири мости на цій дорозі в селі Діброва: на км 31+282, км 31+800, 32+101 та 32+769.

 • Автомобільна дорога Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль є важливою магістраллю для сполучення центру України із Карпатами. В селі Клубівці вона перетинається із дорогою Р-20 Снятин – Тязів, а в Тисмениці, через об’їзну, є оптимальне сполучення з дорогою Н-10 Стрий – Мамалига.

  Дорога проходить через один із найстаріших мостів через Дністер у селі Нижнів. Автомобільні, вело- та піші туристичні маршрути тут пролягають до Дністровського регіонального ландшафтного парку.

  Читайте також: У Косові відремонтують вулицю, на якій 50 років не було покриття

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!