На Івано-Франківщині утворять Пасічнянську ОТГ

  • Ще одна громада на завершальній стадії утворення в Івано-Франківській області.

    Позитивний висновок Івано-Франківської облдержадміністрації отримала Пасічнянська ОТГ Надвірнянського району. До її складу мають увійти селище Битків, Пасічнянська сільська рада (з селами Пасічна, Букове, Постоята, Соколовиця) та Пнівська сільська рада (з селами Пнів, Білозорина, Мозолівка). Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

    «Ще одна об’єднана територіальна громада з’являється на карті ОТГ Прикарпаття. Чисельна громада з достатнім економічним потенціалом і компактною територією, а також з амбіціями бути ядром більшої у майбутньому громади, яка на сьогоднішньому етапі об’єднує 1 селищну та дві сільських ради, а в майбутньому також об’єднає Зелену і Бистрицю. Як експертне середовище, вітаємо процес укрупнення громад і зростання спроможності ОТГ», – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with EuropeРуслан Панасюк.

    Додамо, що у форматі, який отримав позитивний висновок Івано-Франківської ОДА громада матиме 17 тисяч мешканців, а також близько 100 мільйонів прогнозованого обсягу бюджету (виходячи з даних 2019 року), з яких близько 25 мільйонів гривень складатимуть власні надходження ОТГ.

  • Нагадаємо,

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!