На Івано-Франківщину евакуювалася фабрика з пошиття військового одягу

 • У Надвірній запрацювала філія підприємства, яке займається пошиттям спецодягу та військової форми.

  Обладнання евакуювали з Києва і тепер мають намір працювати тут постійно, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  За словами директора фабрики Валерія Коника, переїзд був важким. Швейні машинки та інше обладнання з Києва вивозили вантажівками.

  “Ми шукали по Україні якісь склади, хто мав змогу хоча б якось прийняти нашу продукцію. Грубо кажучи, фуру привезли, вивантажили все, що в ній було, на склади. Поки ми вивозили продукцію, нам у Надвірній запропонували приміщення. Я приїхав сюди, подивився, нас влаштувало, і ми почали з усієї України вивозити нашу продукцію сюди”, – каже Валерій Коник.

  Ігор Зенченко очолював чернігівську філію з пошиття військового одягу. Зараз він керує виробничими процесами на фабриці у Надвірній. На підприємстві усе шиють в піксельному принті Збройних сил України: плитоноски, вологозахисні костюми, рюкзаки та форму на літо.

  “Усі ці вироби проходять тестування, працівники лабораторії над ними “знущаються”, перевіряють, тобто для Збройних сил є окрема специфіка роботи”, – розповідає Ігор Зенченко.

  На фабриці більша частина працівників – місцеві. 

  Наразі бракує технологів швейного виробництва, механіків швейного обладнання, закрійників. Частина персоналу – це евакуйовані працівники. Решту шукають через служби зайнятості, говорить менеджер Ігор Зенченко.

  Нагадаємо, Від дитячих меблів до форми для ЗСУ: як київське підприємство переїхало на Прикарпаття й налагодило виробництво

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!