На Івано-Франківщину переїхало вже 33 підприємства

 • Від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації із запитом на переїзд до Івано-Франківська звернулися близько 100 підприємств.

  Наразі уже 33 із них або облаштовуються в нових приміщеннях, або на стадії підписання договору. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Найчастіше звертається харчова галузь. Звертаються також дрібні підприємства і потужні підприємства для оренди складів (зокрема, з Дніпра, Харкова, Сєвєродонецька). А також швейна галузь, навіть одна маленька взуттєва фабрика.

  Олена Бесараб перевезла підприємство з Донецька. Вже вдруге – спочатку через війну мусили перевезти виробництво до Покровська, тепер – до Івано-Франківська. 

  “Ми шиємо автомобільні чохли, маємо швейне виробництво, а також оптову торгівлю чохлами. Тільки знайшли приміщення для свого цеху і можемо працювати. Десь за тиждень-два запускаємося. Нам потрібно працювати, не панікувати, тримати стрій, бо ми цим наближаємо нашу країну до перемоги. Ми повинні надавати місця для працевлаштування і платити податки”, – каже Олена Бесараб.

  Читайте також: На Калущину приїхало 109 людей із Маріуполя

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!