На Калущину приїхало 109 людей із Маріуполя

  • Станом на 18 квітня у Калуській громаді працівниками ЦНАП та його віддаленими робочими місцями в 11 старостинських округах зареєстровано 8668 вимушено переселених осіб (з них 109 людей з Маріуполя старших 2 років), 1270 – знято з обліку як таких, хто вже змінив місце тимчасового проживання.

    З наступної середи уряд анонсував початок роботи програми для ВПО через додаток «Дія». А наразі додаткову інформацію щодо отримання статусу та оформлення допомоги внутрішньо переміщеним особам у Калуші можна дізнатись за телефоном: 0963319325.

    “Тут, як у вулику: кипить робота з документами, водночас йде жваве спілкування – люди обмінюються думками, ставлять безліч запитань, отримують консультації широкого спектру. Приїжджим з далекої дороги ЦНАПівці пропонують чай. Дітки, потрапляючи в атмосферу доброзичливості, граються іграшками, з цікавістю переглядають книжки та з неабияким задоволенням пригощаються солодощами. Тут також подбали про засоби особистої гігієни для малечі”, – кажуть у Калуській міській раді.

    У кожного з відвідувачів своя історія, яка змусила покинути рідну домівку. Майже кожен з них під час оформлення документів ділиться своїми враженнями від пережитого. Адміністратори центру завжди знаходять слова підтримки всім, бо це сьогодні важливо.

  • Читайте також: “Вибігли з хати в чому були”: історія переселенців з Ірпеня (фото)

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!