На Калущині капітально відремонтували могили бійців УПА

 • До річниці з часу створення УПА калушани власними силами прибрали закинуті і зарослі травою могили бійців УПА, а також капітально відремнтували пам’ятники.

  Упродовж двох тижнів працею та матеріалами благодійній акції сприяли працівники ритуального салону “Скорбота” Юрій Кузь, Богдан Барбушак, Сергій Дзіковський, Артур Когут, ТзОВ “Кахелина” (Андрій Когут), ПП Білоус (Таїсія Руда), магазин “Орхідея” (Мар’яна Галій), магазин “Всяка всячина” (Лідія Василів), інформують “Вікна”.

  Раніше йшлося, що могили були у вкрай занедбаному вигляді. Калушани з дозволу родини викосили траву, вирізали кущі і дерева, капітально відремонтували могили.

  Нагадаємо, На Калущині до річниці УПА відновили могили загиблих воїнів

  Також клумби на пам’ятниках вкрили гідроволокном, адже, як показує практика, на цвинтарях немає рости нічого живого. Бо старожили відходять, а доглядати за могилами нікому. Також були оновлені та пофарбовані елементи могил, хрести і тризуб.

  Зробленого, за словами калушан, вистачить мінімум на 10 років, щоб загиблі були належно пошановані, а їхні могили — доглянуті.

  У якому стані перебували могили волїнів УПА на цвинтарі в Підгірках, можна переглянути в публікації “Підгірках до річниці УПА відновили могили загиблих воїнів”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!