На Калущині ріка вийшла з берегів і затопила будинки людей (фото/відео)

 • Через дощі річка Млинівка, що на Калущині вийшла з берегів та затопила господарства мешканців житлового масиву “Підгірки”.

  Про затоплення в соцмережі повідомила місцева мешканка Юлія Дзундза.

  “Жителі Підгірок вже котрий рік поспіль “щиро дякують” владі! Я сама особисто цього року і минулого дзвонила в приймальню міського голови і в НС у кінці квітня і просила, щоб зробили щось ДО того як людей затопить, а не ПІСЛЯ… жодного руху в результаті! Чи можна отак залишити мікрорайони Підгірки, Хотінь, Загір’я без реакції? Чи може собі уявити влада як це коли кожен рік люди живуть в хаті по 1-2 м з водою? Чи є відповідь, де взяти гроші на постійні ремонти,на нову техніку, меблі….?“.

  За словами прикарпатки, впродовж останніх восьми років після затоплення місто дає пожежну машину, яка відкачує воду з хати в ріку (і то не всім), потім трактор по руслу чистить і рівень води спадає.

  “Знаю, що багато “доброзичливців” зараз мені напишуть,що якщо у нас таке лихо – то треба самим організовуватись, що люди не пускають трактор, що самі забруднюють річку…та це не так, річку чистять не від сміття, а від кущів та трав, і десятки кубів глини та каміння витягає з річки трактор лише на кількох метрах, а якщо це робити хоча б двічі на рік і по всій довжині річки (де дозволяє ситуація) — то такого не буде“, — важає калушанка.

  До слова: За добу на Калущині випала п’ятиденна норма дощів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!