На Прикарпатті бюджетні установи боргують 138 мільйонів своїм працівникам (відео)

 • Виплата зарплатні у пріоритеті. Щотижня департамент фінансів моніторить стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ Прикарпаття.

  Наразі чимало організацій не виплачують кошти своїм працівникам і боргують понад 100 мільйонів гривень – про це говорили на нараді в голови ОДА, пише ТРК РАІ.

  138 мільйонів гривень боргу, з них 89 мільйонів – простроченого. Бюджетні установи Прикарпаття досі не виплатили цю суму своїм працівникам. Найбільша сума боргу – по міському бюджету Івано-Франківської територіальної громади.

  Також допущено прострочену заборгованість по селищних бюджетах Олешанської, Витвицької та Войнилівської територіальних громад. У департаменті фінансів кажуть, нині сума боргів лише збільшується.

  Окрім того, за прогнозами у бюджетах 17-ти територіальних громад очікується незабезпеченість по виплаті зарплатні працівникам бюджетної сфери  до кінця року на суму 160 мільйонів гривень.

  У результаті голова Івано-Франківської облдержадмністрації Світлана Онищук доручила провести фінансовий аудит громад, у яких є найбільші проблеми з фінансуванням.

  Читайте також: Прикарпатцю виплатять понад 50 тисяч гривень заборгованої зарплати

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!