На Прикарпатті побудують табір для зустрічі студентів з України та Польщі

 • До кінця 2020 року в селі Микуличин Яремчанської міськради Івано-Франківської області, зведуть двоповерховий Міжнародний центр зустрічі студентської молоді України та Польщі, на території табору “Смерічка”, повідомляють Наші гроші.

  Будівництво молодіжного центру замовив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за 166,40 млн грн. За результатами тендеру в системі  “Прозорро” роботи проводитиме ПП “Промбудсервіс-Косів”.

  Центр матиме основний корпус на 55 номерів, господарський будинок, трансформаторну підстанцію, біологічні очисні споруди, автономну електростанцію, водопровідну насосну станцію, резервуари для води, протипожежні резервуари тощо.

  Зелений дах ZinCo “Альпінарій2 площею 1 065 кв. м коштуватиме 2 768 грн./кв. м, а зелений дах ZinCo “Седумний килим” площею 1 065 кв. м – 3 894 грн./кв. м. Ще 284 тис грн. піде на карнизну систему “Зимовий сад” – “Winter Meeting” з невідомими характеристиками і складом. У відкритих джерелах найбільша система 2,2х7,0 м коштує 65 тис грн. без урахування вартості тканини, пульту управління, доставки і монтажу.

  За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни бетону, цегли, окремих конструктивних елементів будівель та споруд загалом відповідають ринку.

  Натомість гарячекатана арматурна сталь обійдеться у 22-26 тис грн./т. Днями на тендері ДУ “Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України” в Києві вона коштувала в середньому на 12% дешевше – 20-23 тис грн./т.

  Фіброцементну дошку Cedral Wood С11 замовили по 729 грн./кв. м. У відкритих джерелах її можна знайти у продажу на 14% дешевше – по 20 євро, або 640 грн./кв. м.

  Гарантійний строк становить десять років. На заробітну плату піде 12,26 млн грн., тобто 7% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 3% – 5,30 млн грн. Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 169,21 млн грн.

 • Фірмою “Промбудсервіс-Косів” володіє та керує Володимир Тинкалюк із села Вербовець Івано-Франківської області. Всього з 2008 року вони отримали підрядів на 536,85 млн грн.

  Єдиним конкурентом було франківське ТОВ “Стартгруп” Андрія Тороуса із села Вовчинець Івано-Франківської області.

  Контактною особою суперника у “Прозорро” вказана Світлана Боцвінок, відома як аспірант кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, тобто замовника.

  Читайте також: Відома українська співачка присвятила пісню Скрябіну (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!