На Прикарпатті помер підполковник вишколу УПА

 • Сьогодні, 24 січня, відійшов у вічність підполковник ВО “Тризуб” ім.С.Бандери, Олексія Щерба.

  Про смерть свого друга та побратима, повідомив Василь Сута, на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук:

  “Сумна у нас бандерівців новина. Тільки що, разом з Євгеном Філем, повернулися з Івано-Франківська, де в лікарні відвідували свого побратима Олексія Щербу. Тривожний дзвінок і розпачливий голос доньки Наталі: “Тато помер”…Вічна пам’ять і Царство Небесне!”, – йдеться у дописі.

  Олексій Щерба – уродженець Рогатинщини, який все своє життя присвятив боротьбі за краще майбутнє нашої Батьківщини та виховав не одне покоління націоналістів. Вже останні роки свого життя присвятив опіці славного місця постою та вишколу сотень УПА на Рогатинщині “Осова Поляна”, де і до тепер проходить вишкіл молодь та гуртується звитяга нових поколінь спадкоємців боротьби.

  Про це роозповів ще один побратим та друг померлого Василь Абрамів, та повідомив, що прощання з підполковником ВО “Тризуб” ім.С.Бандери Олексієм Щербою, відбудуться в його рідному селі Заланів, Рогатинського району;

  “Сьогодні 24.01.2019 о 18-00 годині пройде панахида.  Завтра 25.01.2019 о 12-00 годині відбудеться похорон. Виїзд колони автомобілів з Івано-Франківська 25.01.2019 о 9-00 з вул. Лепкого, 46 (штаби Братства УПА, УДА, патріотичних організацій)”, – написав Абрамів.

 • Нагадаємо, що сьогодні, 24 січня, Франківці прийшли попрощатися із померлим екс-головою Івано-Франківської обласної ради – Василем Скрипничуком.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!