На Прикарпатті розпочинається тиждень імунізації

Щорічно з 24 по 30 квітня Всесвітня організація охорони здоров’я проводить Всесвітній тиждень імунізації, який у 2019 році проходитиме під гаслом «Захистимося разом:#вакцини працюють!».

Головною метою кампанії цього року є підвищення обізнаності населення про важливість повноцінної імунізації протягом усього життя, а також необхідність усунення прогалин у вакцинації.

В Європейському регіоні ВООЗ проводить тиждень імунізації, націлений  на інформування населення про вакцинацію, як ключового інституту профілактики захворювань і збереження здоров’я та життів.

Як повідомила головний спеціаліст з організації педіатричної допомоги ДОЗ ОДА Лариса Підвербецька, в рамках тижня імунізації в області відбудеться ряд заходів. Зокрема, на колегії департаменту ДОЗ ОДА в обласній клінічній лікарні заслухають питання імунізації.

Окрім того,в усіх закладах охорони здоров’я області будуть проведені «круглі столи» з батьками та медичними працівниками, а також лекції з актуальних питань імунопрофілактики для працівників освіти, робота яких пов’язана з дітьми та підлітками.

Читайте також: У лікарнях Івано-Франківська вже місяць немає вакцини від сказу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!