На Прикарпатті біля парників, де “накрили” рекордну плантацію марихуани, тримали ведмедів (відео)

Нещодавно, на Косівщині виявили величезну плантацію марихуани. Наркотичне зілля вирощувалося у парниках.

Як повідомили у соціальній мережі “Eco-Halych”: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи, на базі тримали і ведмедів.

Здавалося б, що спільного? Нещодавно по всій країні пронеслася новина про викриття нелегального бізнесу з вирощування коноплі недалеко від Коломиї. Вчора надвечір стало відомо, що на території бази утримується троє ведмедів у неприйнятних умовах – як з етичної точки зору, так і з законної. Потрібно було негайно виїжджати. Нам вдалося потрапити на місце і стати свідками утримання 7-річних ведмедів-близнюків – Василя, Василини та Тайсона“, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що марихуану вирощували на критій плантації площею в декілька гектарів. Працівники поліції та прокуратури затримали робочих. Вони виявили значну кількість рослин, а також вже подрібненого, висушеного і розфасованого наркотика.

Під час санкціонованого обшуку на цьому фермерському господарстві виявили понад 100 тисяч рослин коноплі, а також – близько 1200 кг готової марихуани.

Вартість виготовленого з цієї сировини наркотику на “чорному ринку” становила б понад п’ятдесят мільйонів євро. Встановлено, що отримані внаслідок злочинної діяльності кошти зловмисники використовували на забезпечення функціонування угруповання, придбання обладнання, необхідного для ведення та розширення протиправного “бізнесу”.

Читайте також: Застава – понад 5 мільйонів: підозрюваним у посіві марихуани на Косівщині обирають запобіжний захід

HEMP & BEARS

/English below/КОНОПЛЯ ТА ВЕДМЕДІЗдавалося б, що спільного? Нещодавно по всій країні пронеслася новина про викриття нелегального бізнесу з вирощування коноплі недалеко від Коломиї. Вчора надвечір стало відомо, що на території бази утримується троє ведмедів у неприйнятних умовах – як з етичної точки зору, так і з законної. Потрібно було негайно виїжджати. Нам вдалося потрапити на місце і стати свідками утримання 7-річних ведмедів-близнюків – Василя, Василини та Тайсона. Дякуємо Галицький національний природний парк за надані корми. HEMP & BEARSWhat is common? Recently, news of the illegal hemp growing business near Ivano-Frankivsk spread across the country. Yesterday in the evening we got information that three bears are held in the territory of the same base in unacceptable conditions – both ethically and legally. It was necessary to go there immediately. We managed to get into the place and witness the retention of 7-year-old siblings – Vasyl, Vasylina and Tyson. Thanks to the Halych National Park for urgent food provided.

Gepostet von Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи am Dienstag, 1. Oktober 2019

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!