На Прикарпатті випускники з інтернатів отримали «Валізи в майбутнє»

 • Акцію проводять ось уже чотири роки поспіль. За цей час вдалося зібрати та подарувати дітям 93 валізи на загальну суму 582 802,00 грн.

  Мальтійська Служба Допомоги у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» організовує благодійний проєкт, який має на меті забезпечити випускників інтернатів речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату, повідомляє Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

  Випускники 2021 з Івано-Франківських обласних центрів соціальної підтримки дітей та сімей (Долина, Тлумач), спеціальних шкіл (Печеніжин, Калуш, Черче), міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в Медині та з містечка Милосердя Святого Миколая, що у Крихівцях отримали довгоочікувані «Валізи в майбутнє» в Івано-Франківську 27 червня у катехитичному центрі.

  «Вперше проект був організований у 2018 для 18 випускників Печеніжинської школи-інтернат. Тоді, ми називали його «пілотним фотопроектом» і , мабуть, не всі вірили, що нам вдасться скласти тих 18 валіз. Сьогодні ми завершуємо вже 4 акцію, за попередні 3 роки спаковані 93 валізи на загальну суму 582 802,00 грн, нас підтримали тисячі жертводавців і цього року нам недостатньо просто скласти 40 валіз, тому ми вирішили розширювати горизонти проекту», – розповідають організатори.

  Така валіза містить в собі: постільну білизну, ковдру, подушку, плед, рушники, набір посуду, сковорідку, праску, чайник, термос, фен, флешку, набір інструментів, набір для шиття, настільну лампу та предмети особистої гігієни – ті речі, якими ми власне користуємось щодня. 

 • Нагадаємо, Божа Матір привела мене сюди: Глава УГКЦ у франківській лікарні молився за дітей (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!