Напередодні виборів «Опозиційна платформа за життя» змінила на Прикарпатті п’ятьох членів ТВК

 • Центральна виборча комісія затвердила чергові заміни у складі територіальних виборчих комісій в Івано-Франківській області. Найбільше представників змінила «Опозиційна платформа за життя».

  У жовтні, напередодні місцевих виборів, відбулася низка замін у складі, районних та міських територіальних виборчих комісій. Зокрема, партія «Нова політика» замінила по одному представнику у Снятинській міській та Калуській районній ТВК, інформує “ОПОРА”.

  «Слуга народу»  замінила по одному представнику у Калуській, Болехівській  та Тлумацькій міських ТВК. «Опозиційна платформа за життя» замінила по одному представнику у Снятинській, Тисменицькій, Яремчанських міських ТВК та  два представники в Івано-Франківській міській територіальній виборчій комісії.

  У Коломийській районній ТВК відбулась заміна представника «Європейської солідарності». Замін серед керівного складу територіальних виборчих комісій не було.

  «Виборчий кодекс чітко визначає обставини, за яких відбуваються заміни у складі територіальних виборчих комісій. При цьому важливим фактором є стабільна робота ТВК напередодні дня голосування», – каже координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області  Богдан Морикіт.

  Нагадаємо, священника, який балотується до Івано-Франківської обласної ради, може покарати керівництво.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!