Народила в 11 років: на Прикарпатті 65-річний чоловік пів року ґвалтував дівчинку

 • 13 січня 2021 року на Прикарпатті 65-ти річному чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України. Ухвалою слідчого судді місцевого суду 13 січня 2021 року підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів.

  Захисник підозрюваного оскаржив ухвалу в апеляційному суді і просив визначити інший запобіжний захід ніж тримання під вартою, інформує пресслужба Апеляційного суду.

  З січня 2018 року по серпень 2018 року 65-ти річний одружений чоловік, періодично вступав у статеві зносини 11-ти річною дівчинкою, яка у вихідні дні проживала з подружжям. За показами потерпілої, злочинні дії підозрюваний вчиняв у час, коли його дружина йшла до церкви. Дівчинка внаслідок цих дій завагітніла і в грудні 2018 року народила дитину на 34 тижні вагітності (експертизою факт батьківства підтверджений). 

  Причетність підозрюваного до вчинення інкримінованого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 156 КК України підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами: протоколом допиту малолітньої потерпілої, протоколом допиту свідка, висновком психолого-психіатричної експертизи малолітньої, висновком судової молекулярно-генетичної експертизи та іншими матеріалами кримінального провадження в їх сукупності. 

  Підозрюваний визнав тільки один випадок статевих зносин.

  Ухвалою колегією суддів від 26 січня 2021 року апеляційну скаргу адвоката, що діє в інтересах підозрюваного, залишили без задоволення.

 • Ухвалу слідчого судді місцевого суду від 13 січня 2021 року залишили без змін.

  Ухвала набрала законної сили з моменту її проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!