Наталія Фаліон та “Лісапетний батальйон” дадуть концерт в Івано-Франківську

 • Через шалений попит Наталія Фаліон та “Лісапетний батальйон” дадуть додатковий концерт 27 січня о 16:30 у ККЗ “Арена-центр” та виступлять із новою програмою “Вакцинація гумором”.

  У програмі – нові пісні, старі хіти та, як завжди, багато сміхотерапії. Адже, як каже Наталія Фаліон, найкраща профілактика усіх хвороб – це музика та гумор.

  Нагадаємо, у 2013 році гурт “Лісапетний батальйон” переміг у телевізійному проекті “Україна має талант”. Вони виграли один мільйон гривень, який передали на будівництво церкви у своєму селі.

  Це справді народний гурт, адже його учасниці вийшли з народу, а саме з одного селища на Хмельниччині. Наталія Фаліон об’єднала в колектив дванадцять талановитих та позитивних артистів. У репертуарі групи “Лісапетний батальйон” є і народний гумор, і авторська пісня.

  Цей гурт на кожному концерті дарує радість та гарний настрій, багато вражень та позитивних емоцій. Як зазначено, попит на квитки дуже великий, тож тим, хто хоче потрапити на концерт, варто поспішити придбати свої квитки зазделегідь.

  Квитки за посиланням https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/lisapetnij-bataljon-98/order/

 • Довідка за тел.: 096 479 39 09

  До теми: «Океан Ельзи» випустив нову пісню разом з гуртом “Kalush”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!