Науковці Прикарпатського університету увійшли у ТОП-2% вчених світу

 • Троє науковців Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника увійшли у ТОП-2% вчених світу за результатами оновлених загальнонаукових авторських баз стандартизованих показників цитування 2021

  Це професор Володимир Лущак, доцент Олег Лущак та доцентка Тетяна Татарчук, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку університету.

  За даними наукометричної бази Scopus, професор Володимир Лущак має 204 індексовані публікації, 7540 цитувань та індекс цитування (h-індекс) – 41.

  У доцента Олега Лущака є 107 індексованих публікацій, 2947 цитування та індекс цитування (h-індекс) – 28.

  Доцентка Тетяна Татарчук має 65 наукових індексованих публікацій,1844 цитувань, індекс цитування (h-індекс) – 24.

  Рейтинг ТОП-2% складається аналітиками Стенфордського університету, видавництва Elsevier та SciTech Strategies. Він оцінює весь науковий результат дослідників за бібліометричними показниками, беручи до уваги такі критерії, як: індекс Гірша, кількість цитувань, скоригований hm-індекс співавторства, цитування статей з різними авторськими позиціями, зведений показник, позицію у списку авторів тощо.

  Список включає понад 100 тисяч провідних вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками та 176 конкретними підгалузями.

  До теми: Прикарпатський університет перейшов на дистанційне навчання

  ПРОЄКТ ПНУ – ПЕРШИЙ КРОК ДО ТВОГО УСПІХУ!

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!