Прикарпатський університет перейшов на дистанційне навчання

 • Від сьогодні, 21 жовтня, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника перейшов на дистанційну форму навчання.

  Про це йдеться на сайті навчального закладу.

  “Газове господарство Прикарпатського університету є справним і на сьогодні ми готові до його використання. Але для повноцінного забезпечення університету теплом є перешкоди, які не залежать від університету”, – кажуть в Прикарпатському.

  Зокрема, це стосується тендеру на закупівлю газу. Перший тендер скасували у зв’язку з різким підняттям цін через неподання для участі в торгах менш як двох тендерних пропозицій.

  Другий тендер оголосили 24 вересня і скасували 11 жовтня знову ж по тій самій причині. 13 жовтня на сайті Асоціації міст України з’явилася інформація про те, що угоду на закупівлю газу можна укладати з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

  В навчальному закладі пояснюють, що згідно з усіма договірними вимогами університет зібрав повний пакет документів, який рекомендований для заключення угоди, й 19 жовтня даний договір направили для підписання ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

 • Навчальний процес до початку опалювального періоду проводитиметься онлайн.

  До теми: у Калуші з 20 жовтня дистанційне навчання, а дитячі садки — закривають

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!