• Названо найпопулярніші пісні в Україні за версією Apple Music: чи є там російські

 • Перші місця у рейтингу посіли українські або закордонні зірки, однак російські треки все ще можна побачити в списку.

  Музичний застосунок Apple Music оприлюднив добірку 100 головних пісень 2023 року в Україні. Серед них є як українські пісні, так і англомовні, пише “24 Канал”.

  У списку російські треки, однак провідні позиції, як було раніше, вони не зайняли.

  Apple Music опублікувала найпопулярніші пісні в Україні

  Перше місце серед найпопулярніших пісень в Україні посів трек Майлі Сайрус Flowers. Друге місце зайняла композиція “Буревіями” SHUMEI та Злати Огневич, а третю сходинку зайняв YAKTAK з піснею “Погляд” (feat. Sobol).

  Четверте місце в рейтингу посіла DOROFEEVA з хітом “Щоб не було”, а п’яте – співак Parfeniuk з треком “Провела екскурсію”. Шосту сходинку зайняли співаки SadSvit і Структура щастя з піснею “Силуети”.

  Скриншот рейтингу

  На сьомому місці опинився Wellboy з треком “Додому”. Восьму позицію посів Sam Smith та Kim Petras з хітом Unholy. Дев’яте місце належить SKOFKA “Чути гімн”, а десяте – Parfeniuk “Відриваючись”.

  Скриншот рейтингу

 • У переліку все ще можна побачити росіян. Зокрема, 22 сходинку зайняли російські репери Кравц та Гіо Піка, а 28 місце – INSTASAMKA.

  До того ж на 17 місці опинився виконавець XOLIDAYBOY. Це житель Севастополя Іван Мінаєв, який сьогодні проживає у Росії та співає російською мовою.

  Здебільшого у рейтингу переважають саме українські артисти. У першій половині списку більше, ніж 30 треків виконують співаки з України, і тільки шість – з Росії.

  Читайте також: “Євробачення 2024” оголосило старт продажу квитків: у перший день відбувся солдаут

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Хто такий Добрий Шубін?

  Лісовики, домовики, мавки й інші міфічні створіння здавна займали значну ланку у віруваннях людей. Шахтарська міфологія, присутня східному регіону, теж містить такого персонажа. За легендою, Шубін — це дух підземних глибин, який блукає численними шахтними виробками Донбасу. Виглядає як невеличкий на зріст чоловік з довгою бородою, яскравими очима й ліхтарем в руках. Він попереджає гірників

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Інше Різдво

                  У мене в дитинстві не було традиційного Різдва. Отого такого, про яке потім розповідають своїм дітям чи друзям. Не було великої родини за столом, дванадцяти страв, гучної коляди, не було чекання першої зірки на нічному зимовому небі, як і звістки, що маленький Христос вже народився. Але була тиша, в якій потім, вже трішки дорослішою,

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює