Не дотиснули: «Прикарпаття» зіграло на Тернопільщині

• 7 жовтня футбольний клуб «Прикарпаття» провів черговий матч чемпіонату України серед команд другої ліги. Цього разу гра відбулася в гостях – у тернопільської «Ниви».

Тайм відбувся на стадіоні смт. Вишнівець, у Збаразькому районі Тернопільської області.

Гра почалася активно. Вже на 6 хвилині господарі забили м’яча у ворота «Прикарпаття». Проте такий рахунок тривав недовго і вже через п’ять хвилин Ігор Худобяк зрівняв його до 1:1. Проте наприкінці першого тайму гравці «Ниви» забили ще один гол у ворота «Прикарпаття».

Другий тайм розпочався з того, що у ворота «Ниви» гол забив Роман Прошак. Так франківські футболісти вдруге зрівняли рахунок, який тепер став 2:2.

Ще через 20 хвилин тернополяни забили у наші ворота третього м’яча. Згодом рахунок знову зрівнявся – 3:3. Третій гол забив Владислав Примак. З таким рахунок матч і завершився.

Нагадаємо, що тиждень тому тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк сказав, що футболісти уже наїлися футболу.

Також читайте про те, що в місті бояться приїзду «Шахтаря».